Strona główna > codzienność > #60 prezent na koniec

#60 prezent na koniec

Jakoś tak wyszło dziwnym trafem, moja dziewczyna zamieszkała na cały sierpień z moją ulubioną byłą i muszę przyznać że było wesoło. Jednak dziś leżąc przytulony z Moniką jakoś tak mnie uderzyło, jaki fajny prezent dostałem od życia dzięki temu. Wszyscy obecnie kończymy studia, staramy się ułożyć jakoś życie (z różnym skutkiem), walczymy z magisterkami i takie tam. Jakby nie patrzeć jest to koniec jakiegoś etapu w naszym życiu i tu na sam koniec tego dostałem wspaniałe przypomnienie początków studiów. Przez ten prawie miesiąc w ogóle nie bywałem w domu bo ciągle siedzę u nich, jakieś imprezy (chodź głównie w weekendy tylko, w końcu praca nie pozwala) i jakoś tak miło było. Znowu wszystko się zrobiło jakieś takie beztroskie i spokojne, szkoda tylko że na chwile. Już niestety wiem, od soboty będę za tym tęsknił bo wszystko się kończy. Trudno, lecz z drugiej strony to też początek czegoś nowego i jestem pewien, że też będzie dobrze na swój sposób.

Reklamy
Kategorie:codzienność
  1. 30 sierpnia 2008 o 11:19

    Recenzje na madagaskar! Więcej codzienności! Chcemy oglądać każdą łezkę, upadki i pojednania, śniadania i płacenie rachunków!

  2. 28 sierpnia 2008 o 22:46

    Mam nadzieję, że wpisy z działu „codzienność” będą pojawiać się częściej. W tym powiało sentymentalizmem w zupełnie niekiczowatym stylu (moze powinnam napisać niekitchowatym ^^). W takich wpisach czuje się, że tworzysz nastrój, w przeciwieństwie do recenzji, które z założenia muszą być dość rzeczowe. Podoba mi się. Więcej nastroju!A może powinnam podnieść hasło: oddać bloga blogowi! Powrót pamiętnika internetowego! Recenzje na madagaskar-gazetę wyborczą! Ale nie napisze tak, bo recenzje tez lubie.

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: