Strona główna > film > #7 Spider-man 3 reż.: Sam Raimi, scen.:Alvin Sargent, Ivan Raimi, Sam Raimi

#7 Spider-man 3 reż.: Sam Raimi, scen.:Alvin Sargent, Ivan Raimi, Sam Raimi

Jako fan komiksów ogląda ich adaptacje i o ile czasem jest z tego coś dobrego jak było np z pierwszym i ostatnim Batmanem, to niestety w większości są to straszne gnioty. Film o człowieku pająku jest taki sobie.

„Spider-man 3” jak to standardowa opowieść o super bohaterze opowiada o jego konfrontacji z wrogami i tutaj mamy aż trzech: Venom, Sandman i Goblin. Co z tego wyniknie nie ma sensu pisać, bo skoro jest to amerykańska super produkcja chyba od 12 lat to wszyscy wiedzą że się to dobrze skończy.

Całą historię się nawet przyjemnie ogląda, świetnie zrealizowane są sceny walk, pościgów i wszystkiego takiego czego w takich widowiskach nie może zabraknąć. Jednak efekty momentami są jakieś sztuczne i widać strasznie, że to z komputera pochodzą. Jednak warto zobaczyć chwile gdy Peter Parker zakłada symbiot z kosmosu i zaczyna z niego wychodzić jego ciemna strona. Tobey Maguire jest w tym momencie świetny, ze słabeusza i kujona robi się pewny siebie arogancki podrywacz i ogląda się to świetnie.

Cały film to miłe dwie godzinki nie zobowiązującej rozrywki i nic poza to. Jeśli podejdziemy do tego w ten sposób to naprawdę fajnie się będziemy bawić, nawet pomimo końcówki filmu która jest wyciskaczem łez i tak strasznie hamerykaska. Wszyscy wszystkim wszystko tłumaczą i proszą o zrozumienie, godzą się i takie tam, straszne po prostu, ale w końcu to film od 12 lat. Jak dla mnie to takie 3/6 z powodu zakończenia, ale i tak polecam jeśli ktoś lubi takie kino.

Na deser mam dla was super stronkę którą znalazłem dziś: http://www.animwatch.com/ na stronie do obejrzenia wiele świetnych animacji a ja polecam „Batman: Help Me!!!

Reklamy
  1. 19 września 2007 o 14:05

    Hi

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: